evden eve nakliyat telefonu
evden eve nakliyat telefonu

Kayseri evden eve taşıma

Tüm eşyaların (özel size ait olanlar hariç) özenli ve detaylı bir şekilde toplanıp paketlenmesi, taşınması, araca yüklenip güzel bir şekilde istif edildikten sonra gidilecek yerde aynı özen ve detaylı şekilde yukarıya çıkarılması ve yerleştirilmesi olayıdır. Sökülmesi şart olan dolap beyaz eşya gibi. malzemelerin usta mobilyacılar tarafından sökülmesi, zarar görmemeleri için özenle sarılmaları ve diğer evde tekrar profesyonelce kurulması olayına evden eve taşıma denir.

Kayseri Evden eve taşımacılığı, bilinçsiz kişiler ve müesseselere yaptırılmayacak kadar özen ve dikkat isteyen bir iştir. Zira orada taşınan, bizim senelere dayanan emeğimiz dir. Bir evin daha dikkatli ve güven verici şekilde taşına bilmesi için bazı gereken kaideler ve disiplin olmazsa olmazıdır. Mükemmel bir nakliye hizmeti almakta buradan başlar.

Nakliyat’tan önce ekspertiz elemanı kesinlikle istenmelidir veya whatsapp gibi teknoloji yardımcı gereçler kullanmak doğru olanıdır ve temel kaide olarak kontrat yapılmalı ve müşteri hakları savunmalıdır başka bir deyişle eşyalara nakliyat firması tarafından gelebilecek zararlarda, hasar görmüş eşyaların fiyatı firma tarafından karşılanmalıdır. Kayseri evden eve taşıma firması Kayseri nakliye şirketleri arasında seçim yapacaksanız firmamız en doğru seçim olacaktır.

Kayseri Ev Taşıma Standartları
* Fiyatsız Ekspertiz Raporu
* Modüler Sistem Ekibi
* Paketleme Ekibi.
* Taşıma Ekibi,ve montaj ekibi
* Hassas Eşya Taşıma Servisi dahilinde yapılandırılmış araç.* Haneden haneye nakliyat sektöründe reklam çok ehemmiyetli olduğu için reklamda rekabet oldukça yüksektir.
* Hem de Türkiye içinde reklam rekabetini en yüksek olduğu sektör, haneden haneye nakliyat sektörüdür.
* Parayı veren herkes reklam yapacağı için, her firma aynı olmayabilir.
* En emin firma bulma metodu, referans gösterilerek yapılan haneden haneye nakliyat işlemidir.
* Bu işlemde önceden o firmaya eşyasını taşıtan müşterilere veya arkadaşlara erişilip, bilgi alınmasıdır.

Şayet eşyanız firmamıza göre çok ise, bir gün önce paketleme ve ambalajı yapılır, ikinci gün taşıma işlemi yapılır.Şehirler arası taşımalarda ise, 1 gün önce paketleme yapılır, 2. gün taşıma, 3. gün teslimat yapılır.Kayseri Şehir içi ve Kayseri Şehirler Arası evden eve taşıma ücretlerimiz %10 indirim dedir.

Bir Cevap Yazın

Evden Eve Paketleme
evden eve paketleme-oturmaodası
beyaz eşya paketle
evden eve salon paketleme
De-monte ve Montaj
de-monte-montaj
beyazesya-de-monte-montaj
beyazesya-de-monte-montaj
Kırılacak Eşya Paketleme
kırılacak eşya paketleme
kırılacak eşya kolileme
Nakliye Araçları
nakliye asansoru