evden eve nakliyat telefonu
evden eve nakliyat telefonu

Kayseri evden eve nakliye

Senelerin verdiği tecrübe sayesinde ve kaliteli hizmet anlayışı bizi hane taşıma şirketi olarak hak ettiğimiz yere getirmiştir. Bir müşterinin bin müşteri olduğu şuurunda olan firmamız hane taşırken haneden haneye nakliye ücretleri değil de müşteri memnuniyetini ön tasarıya çıkarmaktadır.

Zira en büyük yatırımımız müşterimizin memnuniyetidir. oluşturduğumuz kadro ve çalışma malzemelerimiz sayesinde giysileriniz dahi kırışmadan taşınmaktadır.

Büyük bir Kayseri evden eve nakliye firması olan Kayseri nakliye her geçen gün etrafını dahada genişletmekte ve Türkiye’nin her santimine hizmet vermektedir. Koltuk takımlarınız yatak odası takımı çocuk odası takımlarınız için hiç kullanılmamış malzeme kullanmaktayız. Ve işimizde ambalaj için en çok havalı naylon kullanıyoruz.

Tek seferlik malzeme kullanımı bizi diğer firmalardan ayıran ve personellerimizin uzmanlığı da kalitemizi orta ya koyan etkenlerdir. uzman ekspertiz elemanlarımız ile taşınma bütçenizi kolayca öğrenin. Kayseri evden eve nakliye tüm taşıma hizmetlerini sigortalı vermektedir

Müşteriye vermiş olduğumuz ehemmiyeti, kullanmış olduğumuz en kaliteli paketleme malzemeleriyle gösteririz. Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre çeşitli ebatlarda karton kutular kullanılmaktadır.

Kristal ve cam eşyalar için direnci yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, giysiler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (balonlu) naylon, kraft kağıdı (üç kat), tırtırlı kağıt kullanılmaktadır.

Koltuk , camekan , piyano ve diğer hacimli eşyalar havalı naylonla muhafaza edilir. Askı ile taşınabilecek olan elbiseler özel yapılmış askılı karton kutulara yerleştirilerek güvenli taşıma ortamı sağlanır.Firmamız personeli şuurlu çalışma prensibinden ödün vermeden eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşır…

Bir Cevap Yazın

Evden Eve Paketleme
evden eve paketleme-oturmaodası
beyaz eşya paketle
evden eve salon paketleme
De-monte ve Montaj
de-monte-montaj
beyazesya-de-monte-montaj
beyazesya-de-monte-montaj
Kırılacak Eşya Paketleme
kırılacak eşya paketleme
kırılacak eşya kolileme
Nakliye Araçları
nakliye asansoru